یکی از کوتاه ترین روش های ساخت اپلیکیشن موبایل خرید سورس کد آماده است. برای خرید سورس اپلیکیشن اندروید چندین وب سایت وجود دارد که با قیمتی مقرون به صرفه ارائه خدمات می کنند. در این مقاله برترین فروشگاه های سورس اپلیکیشن بررسی می شود.

آیا خرید سورس اپلیکیشن اندروید کار درستی است؟

خرید سورس اپلیکیشن یک راه حل سریع نسبت به ساخت اپلیکیشن با برنامه نویسی از اول است. درست یا غلط بودن این شیوه ساخت اپلیکیشن را اپ آفرین تشخیص می دهد. در این جا فقط مزایا و معایب بررسی می شود. این نکته قابل ذکر است که بهترین روش ساخت اپلیکیشن موبایل برنامه نویسی توسط یک نیروی انسانی است.

مزایا

  1. اپلیکیشن کامل و آماده انتشار در اکثر موارد
  2. ساخته شده توسط یک برنامه نویس دیگر
  3. هزینه ساخت تقریبا کم نسبت به سایر روش های ساخت اپلیکیشن
  4. رقیب اصلی ساخت اپلیکیشن با استفاده از اپلیکیشن ساز ها

معایب

  1. سفارشی سازی این اپلیکیشن ها حتما باید توسط یک برنامه نویس انجام شود؛ یعنی شما همیشه به یک برنامه نویس برای سفارشی سازی نیاز دارید
  2. توسعه و ارتقای سخت تر نسبت به اپلیکیشنی که از ابتدا برای شما ساخته می شود
  3. برای برخی از ایده های اپ آفرینی سورس آماده اپلیکیشن وجود ندارد

 

بهترین فروشگاه های سورس اپلیکیشن اندروید خارجی

وب سایت های زیادی سورس اپلیکیشن اندروید عرضه می کنند. اما در این بین فقط تعداد محدودی سورس کد های مطلوب و با کیفیتی به فروش می رسانند. این فروشگاه ها، کامل ترین سورس های بازی های موبایلی را هم عرضه می کنند.

1) SellMyApp

این وب سایت بهترین و تقریبا قدیمی ترین فروشگاه سورس اپلیکیشن برای همه ی سیستم عامل ها و پلتفرم های موبایلی است. سازندگان بازی های ساخته شده با موتور بازی Unity هم سورس های خود را در SellMyApp به فروش می رسانند.

بخش برترین سورس های SellMyApp

یکی از قابلیت های بسیار خوب این وب سابت، سفارش باز طراحی سورس کد توسط خود سازنده آن است. این ویژگی یکی از نقاط ضعف اصلی خرید سورس اپلیکیشن اندروید را می پوشاند. بسیاری اپلیکیشن های موفق در کانال های انتشار ایرانی، با استفاده از سورس اپلیکیشن های این وب سایت ساخته شده اند.

2) CodeCanyon

این وب سایت یکی از بخش های مجموعه قدرتمند و مشهور Envato است. در وب سایت CodeCanyon هر گونه سورس کدی به فروش می رود. در یکی از قسمت های این فروشگاه سورس اپلیکیشن اندروید به فروش می رسد. قیمت سورس های این وب سایت مقرون به صرفه هستند. اما مثل SellMyApp قابلیت سفارشی سازی وجود ندارد.

3) Codester

Codester تعداد قابل توجهی سورس اپلیکیشن اندروید در خود جای داده است. این سورس ها می توانند به عنوان منبعی برای الهام گرفتن باشند. فروشگاه Codester هر هفته یکی از سورس های خود را به رایگان برای اعضا ارسال می کند. با دانلود آنها نمونه های خوبی برای آزمون و خطا بدست می آورید.

4) Appngamereskin

شعار Appngamereskin کسب و کار اپلیکیشنی خود را با سورس های با کیفیت اپلیکیشن و بازی ما راه اندازی کنید. محتوای این فروشگاه برخلاف شعارشان پایین است. همچنین طیف محدودی از اپلیکیشن و بازی را پوشش می دهند.

5) Dovemobi

سورس های با کیفیت در این فروشگاه زیاد است. قابلیت سفارشی سازی سورس های Dovemobi به همراه خدمات اضافه ارائه می شود. این خدمات اضافه مثل بهینه سازی برای کانال های انتشار بسیار کاربردی هستند.

بخش برترین سورس های Dovemobi
بخش برترین سورس های Dovemobi

بهترین فروشگاه های سورس اپلیکیشن اندروید ایرانی

در بین وب سایت های فارسی زبان، موارد کمی اقدام به فروش سورس اپلیکیشن اندروید می کنند. از آن ها هم انگشت شمارشان خوب هستند. مجددا پیشنهاد می کنم در صورتی که ایده ای ناب برای ساخت اپلیکیشن اندروید دارید، مستقیما با یک برنامه نویس اندروید ارتباط بگیرید.

  1. androidriver
  2. imodares
  3. shahrecode

نتیجه گیری

شاید کاهش هزینه ها، توجیه مناسبی برای خرید سورس اپلیکشن اندروید باشد، اما به معایب این کار نمی ارزد. بسیاری از سورس ها بدون راهنما و با کد نویسی نامطلوب ساخته شده اند. این ایراد، کار را برای باز طراحی سورس سخت و پیچیده می کند. پیشنهاد می کنم برای ساخت اپلیکیشن اندروید از یک برنامه نویس کمک بگیرید.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

[mc4wp_form id="517"]

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)